minarostami1401 minarostami1401 .

minarostami1401

چند نكته براي افزايش انگيزه

همه ما مي دانيم كه برخي از بهترين راه ها براي مراقبت از سلامت روحي و جسمي خود شامل ورزش، خوردن غذاي سالم و مشغول و هدفمند نگه داشتن ذهن است. اما در عين حال، داشتن انگيزه براي انجام آن كارها گاهي اوقات مي تواند سخت ترين بخش باشد.

اگر اخيراً در تلاش براي بلند شدن و رفتن يا حفظ سلامتي خود بوده ايد، اميدواريم چند نكته زير به شما كمك كند انگيزه خود را پيدا كرده يا تقويت كنيد.

ديدن افرادي در زندگي شما و در سراسر اينترنت در حال انجام انواع كارهاي مختلف و به نوبه خود احساس مي كنيد كه شما بايد همين كار را انجام دهيد، مي تواند آسان باشد. سعي كنيد خود را با ديگران مقايسه نكنيد زيرا هيچ يك از ما شبيه هم نيستيم و چيزهاي مختلف باعث ايجاد انگيزه در افراد مختلف مي شود.يادگيري گرامر آلماني با لگو

براي برخي از افراد ممكن است راحت‌تر باشد كه به طور كامل هفته خود را با فعاليت‌هاي ساعت به ساعت مسدود كنند، در حالي كه برخي ديگر ممكن است از برنامه‌ريزي چند چيز در اينجا و آنجا خوشحال‌تر باشند و شايد حتي يك روز كامل را كنار بگذارند تا روي مبل بنشينند و به كارهاي مورد علاقه خود برسند. برنامه هاي تلويزيوني.

چيزي كه شما را برمي انگيزد ممكن است براي شخص ديگري جالب نباشد و بالعكس، بنابراين بسيار مهم است كه به ذهن و بدن خود گوش دهيد و روي چيزهايي تمركز كنيد كه به شما كمك مي كند و شما را خوشحال مي كند.

همه ما روزهاي خوب و بدي داريم، بنابراين اگر متوجه شديد كه روزهاي بدي را سپري مي‌كنيد، سعي كنيد هر روز را به‌عنوان يك شروع تازه با يك بوم خالي جديد براي شروع و فرصتي جديد براي يافتن آنچه براي شما مفيد است در نظر بگيريد.يادگيري سريع گرامر نحو آلماني


برچسب: انگيزه،هدف،برنامه هاي تلويزيوني،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ساعت: ۱۲:۲۴:۳۸ توسط:minarostami1401 موضوع: نظرات (0)

حفظ انگيزه در كار

 شما در كاري كه انجام مي دهيد عالي هستيد. شما نقشه راه روشني داريد كه مي خواهيد شغلتان شما را به كجا برساند. با اين حال، حتي زماني كه هر مرحله، نقطه عطف، و ارتقاء را ترسيم كرده‌ايد، واقعيت اين است كه پيشرفت يك شبه اتفاق نمي‌افتد و كاهش سطح انرژي كار به خصوص در پايان سال معمول است. ناگهان چيزهايي كه در آن قدم برداشته ايد ممكن است مانند يك خراش به نظر برسند و ممكن است گرفتار و بي انگيزه شويد. به عنوان مثال، يك دوره توسعه حرفه اي كه حدود يك ماه پيش هيجان زده بوديد، شروع به تخليه انرژي شما مي كند، يا پروژه كاري كه نسبت به آن اطمينان داشتيد، ناگهان به نظر مي رسد كه طاقت فرسا باشد.

چنين لحظاتي بسيار مهم هستند زيرا اگر دلسرد شويد، به احتمال زياد شروع به تعويق خواهيد كرد. ترفند اين است كه با انگيزه بمانيد، حتي زماني كه احساس مي كنيد بي حركت هستيد. اين مهارت را در سال 2022 استفاده كنيد و كل رويكرد شغلي خود را دوباره تقويت خواهيد كرد.

 

ارتباط بين احساسات و انگيزه

كليد احساس انگيزه در كلمه "احساس" نهفته است. به گفته اريك باركر در مقاله تايم "چگونه به خود انگيزه دهيم: 3 گام با پشتوانه علم"، احساسات تقريباً هميشه بر عقل پيروز مي شوند. هنگامي كه شما ناراضي، دلسرد يا تحت فشار هستيد، اين احساسات منفي منجر به به تعويق انداختن كار مي شود. از سوي ديگر، هنگامي كه احساس شادي، اعتماد به نفس و هيجان مي كنيد، اين احساسات مثبت به عمل مي پردازند. به عبارت ديگر، احساسات مثبت جنبه جدايي ناپذير انگيزه را تشكيل مي دهند.

 

چند استراتژي براي با انگيزه ماندن

برخي از ما به طور طبيعي نسبت به ديگران تمايلات آفتابي تري داريم، اما مهم است كه به ياد داشته باشيم كه نگرش مثبت و رويكرد با انگيزه مهارت هايي هستند كه مي توان آنها را آموخت. بنابراين، تصميمات سال نو را در مورد رفتن به باشگاه يا ترك يك عادت بد فراموش كنيد، در عوض روي پرورش نگرش مثبت و با انگيزه ماندن سرمايه گذاري كنيد. اين رويكرد مي تواند به چيزهاي بزرگ در زندگي شخصي و حرفه اي شما سرعت بخشد!

1. واقع بين باشيد. پيشرفت شغلي شما تماماً مربوط به دستيابي به اهداف است - اما اين اهداف بايد واقع بينانه باشند. در غير اين صورت، شما فقط خودتان را براي شكست آماده مي كنيد. به خاطر داشته باشيد كه هر بار كه به يك هدف مي رسيد، در مسير درستي پيش مي رويد. برنامه هاي خود را با دقت مرور كنيد و تعيين كنيد كه آيا نياز به افزودن اهداف كوچكتر و موقت داريد كه به شما كمك مي كند در مسير رسيدن به اهداف بزرگتر خود احساس اطمينان كنيد.


برچسب: انگيزه،كار،نگرش مثبت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۴۶:۴۵ توسط:minarostami1401 موضوع: نظرات (0)