minarostami1401 minarostami1401 .

minarostami1401

چگونه هر روز خود را بهبود بخشید ؟

 در این مقاله، خواهید فهمید که چگونه هر روز خود را بهبود ببخشید تا بتوانید زندگی مورد نظر خود را داشته باشید.

زندگی شما مانند یک درخت است: از یک دانه شروع می شود، سپس ریشه می کند، سپس از زمین بلند می شود. با هر فصل، درخت بلندتر و بلندتر می شود، میوه می دهد و سپس برای مدتی راکد می ماند تا دوباره در بهار چیزها را بچیند.

رشد شخصی و خودسازی پیشرفت طبیعی همه چیز است زیرا کسانی که از تغییر امتناع می ورزند در زمستان دائمی گیر می کنند.

«بیست سال بعد از کارهایی که انجام نداده‌اید بیشتر از کارهایی که انجام داده‌اید ناامید خواهید شد. بنابراین خطوط کمان را دور بیندازید. از بندر امن دور شوید. بادهای تجاری را در بادبان های خود بگیرید. کاوش کنید. رویا. کشف کردن."

مارک تواین

 

زندگی منتظر نمی ماند تا شما شروع به حرکت کنید، حتی زمانی که ساکن بمانید اتفاق می افتد.بنابراین، شروع به حرکت کنید. بیاموزید که چگونه خود را بهبود بخشید و زندگی رویاهای خود را با اجازه دادن به خود برای زندگی، لذت بردن و قدردانی از تمام فصولی که از آن عبور می کنید، بسازید.تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی

 

 

در اینجا شما چند مرحله برای بهبود هر روز و رشد به عنوان یک شخص دارید:

 از تجربیات گذشته خود استفاده کنید

گذشته بهترین معلم شماست. اینطور نیست؟

شهود شما با تجربیات شما توسعه یافته و بهبود می یابد. ضمیر ناخودآگاه شما هر بیت اطلاعاتی را که دریافت می کنید ذخیره می کند، تجزیه و تحلیل می کند، معنی می دهد و فایل می کند. و هنگامی که زمان فرا می رسد، در یک ثانیه، "پرونده" مورد نیاز شما را به آگاهی شما می رساند.رشته های پرطرفدار پزشکی

"یک رویداد ناگوار از گذشته اکنون یک پرونده اضطراری است که می‌توان از آن به‌عنوان نمونه‌ای از نحوه حرکت یا عدم حرکت به جلو استفاده کرد."


برچسب: خودسازی،رشد شخصی،تجربیات گذشته،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ اسفند ۱۴۰۰ساعت: ۱۰:۳۹:۳۰ توسط:minarostami1401 موضوع: نظرات (0)