minarostami1401 minarostami1401 .

minarostami1401

چگونه سریع تر به خواب رویم؟

آیا وقتی سرتان به بالش برخورد می کند به خواب می روید؟ سقوط سریع در سرزمین سر زدن ممکن است مانند نیروانا به نظر برسد، اما نشانه یک خواب سالم نیست.

ربکا رابینز، متخصص خواب، مدرس بخش پزشکی خواب دانشکده پزشکی هاروارد، می گوید: «فردی که به خوبی استراحت کرده است، بلافاصله به خواب نمی رود.نظریه اکتساب زبان

رابینز افزود: «به خواب رفتن برای یک فرد سالم حدود 15 دقیقه طول می کشد. «به خواب رفتن از خود خواب متمایز است، که وقتی فرد به شدت خسته است می تواند ناامید کننده باشد.

او گفت: "با این وجود، صبور باشید که خواب فرا خواهد رسید و هر چه بیشتر در مورد نخوابیدن استرس داشته باشید، احتمال به خواب رفتن شما کاهش می یابد."

 

چگونه سریعتر به خواب برویم؟

اکنون که انتظارات شما واقع بینانه است - خاموش شدن مثل چراغ سالم نیست، و اگر به 10 تا 20 دقیقه برای به خواب رفتن نیاز دارید، نباید نگران باشید - در مورد آن شب هایی که خواب بیش از حد گریزان است، چطور؟یادگیری سریع تر و بهتر

 

از رویاپردازی دست نکش. این عادات را حفظ کنید و خیلی زود مغز شما به طور خودکار متوجه خواهد شد که بالش مساوی است با خواب. سپس شاید آن رویای سریعتر به خواب رفتن محقق شود - به روشی سالم.


برچسب: خواب،سلامتی،استرس،رویاپردازی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ اسفند ۱۴۰۰ساعت: ۰۹:۳۸:۳۷ توسط:minarostami1401 موضوع: نظرات (0)